Odborná konference

Ve dnech 25. – 26. dubna 2024 se MUDr. Hrdinová zúčastnila 22 ročníku odborné konference předních mamodiagnostiků s názvem Omyly v mamární diagnostice. Přednášky byly zaměřeny na problematiku intervalových karcinomů, overdiagnosis, mikrokalcifikací a maskovaných karcinomů, doplněny četnými kazuistikami i ze Slovenska.
Celá akce byla tradičně velmi dobře zorganizována a poskytla nejnovější pohledy a zkušenosti v oblasti mamární diagnostiky a následné péče o pacientky.

certifikát-mamo-1.pdf

ADMINISTRATIVNÍ POPLATEK

Z důvodu množících se požadavků o vystavení kopie ztracené lékařské zprávy či dokladu o zaplacení jsme nuceni přistoupit k zavedení administrativního poplatku za provedení ve výši 50 Kč. Kopie je nutno si vyzvednout osobně v ordinaci, emailem je NEZASÍLÁME.

POKYNY K VYŠETŘENÍ

Prosíme pacienty, aby si s sebou přinesli malý ručník či žínku k otření těla od vyšetřovacího gelu (ultrasonografický gel na vodní bázi).

Děkujeme.

Odborný seminář

Dne 8.9.2023 se MUDr. Renata Hrdinová zúčastnila odborného semináře ELASTOGRAFIE JATER s praktickými ukázkami. Akce byla pořádána ČLK prostřednictvím ČLS J.E.Purkyně. Přednášky byly zaměřeny na multiparametrický UZ jater a provádění, hodnocení a přínosy elastografie jater.

NOVÝ UZ PŘÍSTROJ

Od 26.6.2023 se mohou naši pacienti těšit na nový, špičkový, ultrazvukový přístroj SAMSUNG V7 s nejmodernější zobrazovací architekturou, obsahující mmj. revoluční technologii formování paprsku s vysokým rozlišením obrazu tzv., Crystal Beam. Tento přístroj získal prestižní cenu KOREA STAR AWARDS.

Společně s 2D a 3D barevným zobrazením obsahuje mnoho pokročilých funkcí, zajišťujících komplexní zobrazení i těch nejsložitějších případů. S tímto přístrojem budou zejména Dopplerovská vyšetření cév na špičkové úrovni. Přístroj svou silou paprsku napomáhá také při vyšetření obézních pacientů a je vybaven technologií pro provádění elastografie jater.

Odborná konference

Ve dnech 1. – 2. 6. 2023 se MUDr. Hrdinová zúčastnila odborné konference předních českých mamodiagnostiků s názvem „Omyly v mamární diagnostice“. Přednášky byly zaměřeny mimo jiné na oblast diagnostiky prsů s implantáty, problematiku augmentací a reaugmentací. Tradičně byly přednášky doplněny kazuistikou konkrétních případů.

Odborný seminář

Dne 17.10.2022 se MUDr. Hrdinová zúčastnila odborného semináře „Head & Neck Ultrasound Imaging“.
Program byl zaměřen na přístupy k ultrazvukovému vyšetření hlavy a krku, který připravili někteří z nejuznávanějších evropských radiologů, kteří se specializují na oblast hlavy a krku. Seminář podporovaný firmou Samsung prezentoval Dr.Timothy Beale z University College London Hospital, UK.

Objednání a čekací doba.

* Na vyšetření se objednávejte telefonicky v pracovní dny od 08 – 15.00 hod na č. 777 577 455.
* Naší snahou je objednací dobu zkrátit na minimum, akutní případy se snažíme vyšetřit ihned.
* Šetříme Váš čas, objednání na daný čas odstraňuje několika hodinové vysedávání v čekárně lékaře.
* V rámci služby pacientům rozesíláme den před vyšetřením sms zprávu s připomínkou termínu.

* Přes veškerou snahu se setkáváme s tím, že např. 7 pacientů za den na vyšetření bez omluvy nepřijde.
Tím narušují plynulý chod ordinace a prodlužují ostatním čekací dobu k vyšetření. Zároveň tím vyjadřují svůj postoj k práci lékaře.

ZÁKAZ VSTUPU SE ZVÍŘATY, JÍZDNÍMI KOLY.

Prosím respektujte zákaz vstupu do čekárny s jízdním kolem, koloběžkou atp. a domácími zvířaty. Děkujeme.

Odborný seminář

Dne 28.4.2022 proběhl, za účasti MUDr. Renaty Hrdinové, již 12. ročník konference mamodiagnostiků „MAMOOSTROV“, tentokráte zaměřený především na prsní implantáty, specifika a nejnovější trendy při mamodiagnostice prsů s implantáty.
Součástí konference byly také přednášky zástupců plastické chirurgie s obrazovou částí operací.
Další oblastí přednášek byly samotné prsní implantáty, jejich specifikace, životnost, možná poškození atp. Tradičně byla konference na vysoké odborné úrovni.

Starší příspěvky «